بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل از جمله خدماتی است که در چند سال اخیر توسط باربری های حمل بار انجام می­شود. لازم است بسته بندی صحیح وسایل منزل برای انجام یک جابجایی واسباب کشی درست و اصولی توسط کارگر متخصص بسته بندی انجام شود. در اتوبار کرج کارگران با تجربه وآموزش دیده جهت بسته بندی اسباب و اثاثیه آماده ارائه خدمات بسته بندی و باربری به مشتریان اتوبارلیمویی  در تمامی مناطق کرج هستند. در هر اسباب کشی اگر اصول صحیح بسته بندی اثاثیه منزل رعایت نشود ممکن است خسارات زیادی را برای صاحبین بار به وجود آورد. برای جلوگیری از این خسارات احتمالی خوب است قبل از انجام اسباب کشی به طور کامل برای بسته بندی لوازم منزل خود از باربری که قصد داریم حمل بار ما را انجام دهد مشاوره بسته بندی اثاثیه را دریافت کنیم.

تلفن مشاوره و استعلام قیمت :

02634710001

روش صحیح بسته بندی اسباب کشی :

در بسته بندی اثاثیه منزل با استفاده از تمامی لوازمی که گفته شد، نیاز به استفاده درست و اصولی از این وسایل برای بسته بندی اثاثیه است. نکات بسته بندی صحیح اثاثیه را در ادامه بررسی می­کنیم.

1-در استفاده از کارتن ها جهت بسته بندی اثاثیه، در انتخاب سایز کارتن برای بسته بندی هر وسیله ای به سایز آن وسیله نیز دقت داشته باشید. کارتن ها را خیلی سنگین نکنید. با سنگین کردن بیش از حد کارتن ها احتمال باز شدن قسمت انتهایی کارتن و آسیب وارد شدن به اثاثیه درون آن ها وجود دارد. ظروف شکستنی مانند بشقاب ها و یا لیوان های چینی و کریستال را قبل از قرار دادن در داخل کارتن ها بصورت جدا جدا با روزنامه، دستمال پارچه ای و یا نایلون های حبابدار بپیجید و سپس آن ها را داخل کارتن قرار دهید. سعی کنید کارتن ها را به طور کامل پر کنید، اگر قسمتی از کارتن خالی باشد در زمان چیدن کارتن ها روی هم ممکن قسمت خالی کارتن دفرمه شود و نظم چیدمان کارتن ها به هم خورده و خسارت به لوازم منزل وارد شود. محکم کردن کارتن ها با چسب را هم فراموش نکنید. از چسب هم در انتها و هم بر روی در کارتن ها استفاده کنید.

2-در استفاده از سلفون در زمان جابجایی و اسباب کشی دست و دلباز باشید. خوب است اگر بتوانید تمامی اسباب و اثاثیه خود را سلفون پیچ کنید. سلفون هم به عنوان یک ضربه گیر عمل کرده و هم مانع از کثیف شدن لوازم منزل شما در طول اسباب کشی می­شود.

3-بسته بندی اثاثیه منزل را با بسته بندی لوازم کوچکتر و کم کاربردتر شروع کنید و بعد از آن به سراغ لوازم اصلی و بزرگتر بروید. از بسته بندی محتوای داخل کابینت ها و کمد ها شروع کنید.

4-سعی کنید تمامی کارتن های شما علی الخصوص کارتن های حاوی لوازم شکستنی دارای برچسب باشند. در اینصورت با احتیاط بیشتری جابجا شده و احتمال آسیب دیدن آن ها کمتر است.

5-در بسته بندی یخچال های ساید بای ساید بعد از تخلیه کامل یخچال، داخل آن را تمیز کنید و سپس دور تا دور یخچال را با نایلون های ضربه گیر بپیچید. خوب است یخچال از هر نوع که باشد به صورت عمودی جابجا شود تا گاز داخل آن تکان نخورده و یخچال آسیب نبیند.

6-در جابجایی لوازم موجود در یخچال خود از بابت فساد آن ها نگرانی نداشته باشید، زیرا در اتوبار لیمویی  انواع یخچال های یونولیتی برای خنک نگه داشتن خوراکی های موجود در یخچال تهیه شده است و در روز اسباب کشی جهت انتقال صحیح و سالم موارد خوراکی به کار برده میشود. تا لوازم خوراکی شما نیز همانند سایر لوازم در کمال سلامت و امنیت جابجا شوند.

تلفن مشاوره و استعلام قیمت :

02634710001

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه

  • باربری درکرج واتوبارکرج
    ازبهترین گزینه های شهرکرج میباشدمخصوصابرای ارسال باربه شهرستانهای کل ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *