باربری کمالشهر

باربری کمالشهر جزء یکی از مناطق تحت پوشش در محدوده باربری است. باربری لیمویی این امکان را دارد تا خدمات اسباب کشی در کمالشهر را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به ساکنین محترم این محدوده ارائه نماید. در محدوده کمالشهر باربری های بسیاری وجود دارند که انواع خدمات را به مشتریان گرامی و ساکنین این منطقه ارائه میدهند. ما به شما این اطمینان را میدهیم که بهترین باربری کمالشهر اتوبار کرج در این محدوده است. تنها کافیست یکبار از انواع خدمات باربری لیمویی در کمالشهر بهره ببرید تا به مشتری همیشگی و دائمی ما تبدیل شوید.

تلفن مشاوره و استعلام قیمت :

02634710001

کمالشهر جزء مناطق کرج  محسوب می­شود، همشریان ما در این منطقه در تمامی ساعات شبانه روز و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات این امکان را دارند تا از خدمات اتوبار کرج استفاده نمایند.خدمات اسباب کشی  باربری لیمویی در این منطقه در 3 مرحله با مشتریان گرامی ارائه میگردد.

1-در اولین مرحله بعد از قطعی شدن اسباب کشی و جابجایی منزل و یا محل کار لازم است تا با تحقیق و بررسی یک باربری معتبر که دارای شعبه در نزدیکی شما نیز باشد، پیدا کنید. داشتن شعبه در نزدیکی محل سکونت شما از این بابت حائز اهمیت است که شما بعد از رزرو ماشین مدت زمانی طولانی را بابت رسیدن ماشین حمل بار از باربری تا منزل و یا محل کار خود معطل نشوید. در اکثر باربری های معتبر انواع ماشین حمل بار آماده جهت بارگیری در تمام محدوده مستقر شده اند تا در صورت ارائه درخواست مشتریان در اولین فرصت به محل بارگیری اعزام شوند. در باربری لیمویی  نیز انواع ماشین حمل بار یعنی کامیونت و خاور مسقف و روباز وجود داشته . در اتوبار کرج نیز در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته انواع ماشین حمل بار سرویس شده و آماده جهت ارائه خدمات به شما همشهریان گرامی هستند.

2-بعد از تماس با کارشناسان اتوبارکرج  و دریافت مشاوره حمل بار رایگان، با اطلاع از میزان و حجم بار، تعداد طبقات موجود در مبدأ و همچنین تعداد طبقات موجود در مقصد، دارا یا عدم دارا بودن آسانسور حمل بار در مبدأ و مقصد قیمت حمل بار و بسته بندی اثاثیه شما طبق نرخ مصوب موجود در اتحادیه باربران تعیین شده و به شما اعلام میگردد. همچنین برای شما یک بارنامه معتبر صادر میشود که بر اساس آن هزینه از شما دریافت شده و قیمت اعلام شده به شما در اولین تماس با قیمت نهایی دریافتی از شما متفاوت نباشد و شما هزینه را طبق فاکتور پرداخت نمایید.

3-بعد از اتمام مشاوره و تعیین روز و ساعت اسباب کشی، ماشین مناسب با میزان و حجم اثاثیه شما که از قبل سرویس شده و آماده است و کارگران مجرب بسته بندی و حمل بار به همراه تجهیزات مناسب و نوین بسته بندی همچون کارتن های محکم در سایز های کوچک و بزرگ، ساک های پارچه ای در سایز های مختلف، نایلون و سلفون های بزرگ، چسب هایی با وکیوم بالا، برچسب، انواع پتو و پارچه و روزنامه با طلهبه محل بارگیری اعزام شده و با سرعت بالایی که دارند اقدام به بسته بندی تمام اثاثیه ریز و درشت شما عزیزان مینمایند.

مشاوره حمل رایگان

کارشناسان اتوبارکرج  برای ارائه مشاوره رایگان حمل بار در کرج همواره آماده ارائه خدمات به شما هستند. کافی است در هر ساعت از شبانه روز که به ماشین حمل بار نیاز داشته باشید با ما تماس بگیرید و از ارائه مشاوره رایگان، استعلام قیمت حمل بار و هر سؤال دیگری که داشته باشید مطلع گردید.

تلفن مشاوره و استعلام قیمت :

02634710001

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *